Licensed to British Virgin Islands High School
                                       Hy-Tek's Meet Manager 7/19/2008 06:33 PM
             2008 CUTTrack & Field Games - 7/18/2008 to 7/19/2008              
                         AO Shirley Recreation Grounds                         
                        Tortola, British Virgin Islands                        
                                    Results                                    
 
Girls 7-8 80 Meter Dash UNDER 9
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1 Walker, Shanique             Jamaica                           12.22   2   9   
  2 Bhagwon, Dejonique           Anguilla                          12.47   1   7   
  3 Fountain, Britni             Bahamas                           12.76   1   6   
  4 Anderson, Anniekay           Cayman Islands                    12.77   1   5   
  5 Trim, Scherice               Trinidad                          12.78   2   4   
  6 Fahie, Shauliqua             British Virgin                    12.90   1   3   
  7 Cole, Shontae                Barbados                          13.07   1   2   
  8 Benders, Annika              US Virgin Island                  13.35   2   1   
  9 Hubert, Delicia              ST Lucia                          13.39   2 
 10 Burges, Nyanje               Bermuda                           13.97   2 
 
Girls 150 Meter Dash UNDER 9
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Walker, Shanique             Jamaica                           22.88   2   9   
  2 Mclaughlin, Mikayla          Cayman Islands                    23.71   2   6.50
  2 Bhagwon, Dejonique           Anguilla                          23.71   1   6.50
  4 Bruno, Andrea                Trinidad                          23.74   2   5   
  5 Fahie, Shauliqua             British Virgin                    24.40   1   4   
  6 Fountain, Britni             Bahamas                           24.65   2   3   
  7 Benders, Annika              US Virgin Island                  25.13   2   2   
  8 Hoyte, Rosette               Barbados                          25.68   1   1   
  9 Hubert, Delicia              ST Lucia                          25.91   1 
 10 Burges, Nyanje               Bermuda                           26.20   1 
 
Girls 4x100 Meter Relay UNDER 9
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jamaica  'A'                                                   59.64   18   
     1) Brooks, Abigail                 2) Walker, Shanique               
     3) Freeman, Daszay                 4) Ashley, Annia                  
  2 Trinidad and Tobago  'A'                                     1:00.61   14   
     1) Trim, Scherice                  2) Bruno, Andrea                  
     3) Watson, Tiffany                 4) Phillip, Cheziah               
  3 Barbados  'A'                                                1:01.30   12   
     1) Clarke, Nashandi                2) Hoyte, Rosette                 
     3) Clarke, DrewAnn                 4) Cole, Shontae                  
  4 British Virgin Islands  'A'                                  1:04.37   10   
     1) Hayde, Ariana                   2) Martin, Laresha                
     3) Weeeks, Keeza                   4) Fahie, Shauliqua               
  5 Bahamas  'A'                                                 1:05.12    8   
     1) White, Marissa                  2) Fountain, Britni               
     3) Miller, Tanae                   4) Rodgers, Danielle              
 
Girls 7-8 Long Jump UNDER 9
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Walker, Shanique             Jamaica                           3.80m    9   
  2 Bhagwon, Dejonique           Anguilla                          3.51m    7   
  3 Fountain, Britni             Bahamas                           3.42m    6   
  4 Clarke, DrewAnn              Barbados                          3.35m    5   
  5 Phillip, Cheziah             Trinidad                          3.33m    4   
  6 Mclaughlin, Mikayla          Cayman Islands                    3.15m    3   
  7 Hayde, Ariana                British Virgin                    3.10m    2   
  8 Smith, Mikaela               US Virgin Island                  2.47m    1   
 
Girls 6-7 Other Cricket Ball UNDER 9
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Clarke, Nashandi             Barbados                         33.81m    9   
  2 Watson, Tiffany              Trinidad                         29.07m    7   
  3 Fahie, Shauliqua             British Virgin                   26.57m    6   
  4 Rodgers, Danielle            Bahamas                          24.71m    5   
  5 Benders, Annika              US Virgin Island                 23.20m    4   
  6 Bhagwon, Dejonique           Anguilla                         19.65m    3   
  7 Walker, Shanique             Jamaica                          17.65m    2   
  8 Henry, Missy                 ST Lucia                         15.27m    1   
  9 Burges, Nyanje               Bermuda                          15.06m  
 10 Anderson, Anniekay           Cayman Islands                   13.60m  
 
Girls 9-10 100 Meter Dash UNDER 11
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Shaw, Kimone                 Jamaica                           13.87   1   9   
  2 Evelyn, Tristan              Barbados                          14.13   2   7   
  3 Rodney, Melanie              Grenada                           14.38   1   6   
  4 Blayre, Catalyn              Bahamas                           14.55   1   5   
  5 Elliot, Shanice              ST Kitts                          14.79   1   4   
  6 Willett, Uniqueko            Nevis                             14.85   1   3   
  7 Charles, Sheniah             Trinidad                          14.88   2   2   
  8 Richards, Shana              British Virgin                    14.92   2   1   
  9 Laborde, Zanna               Monsterrat                        15.07   2 
 10 Wright, Jada                 Cayman Islands                    15.29   2 
 11 Richardson, Janielle         Anguilla                          15.47   1 
 12 Smith, Imani                 Bermuda                           15.56   1 
 13 Burke, Shamiyah              US Virgin Island                  15.69   1 
 14 Ambrose, Sharnique           ST Lucia                          15.93   2 
 15 Barnes, Cleo                 Antigua                           17.19   2 
 
Girls 9-10 200 Meter Dash UNDER 11
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Bromfield, Junelle           Jamaica                           29.30   2   9   
  2 Williams, Shani              Barbados                          29.46   1   7   
  3 Rodney, Melanie              Grenada                           29.92   1   6   
  4 Richards, Shana              British Virgin                    29.99   1   5   
  5 Blayre, Catalyn              Bahamas                           30.49   1   3.50
  5 Willett, Uniqueko            Nevis                             30.49   2   3.50
  7 Hazel, Shawnae               Anguilla                          30.66   1   2   
  8 Serapio, Kermeisha           Trinidad                          31.01   2   1   
  9 Douglas, Qjaashie            Bermuda                           31.09   1 
 10 Samuel, Xyshansha            ST Kitts                          31.11   1 
 11 Ambrose, Sharnique           ST Lucia                          32.76   2 
 12 Burke, Shamiyah              US Virgin Island                  32.94   2 
 13 Seymour, Miyah               Cayman Islands                    34.80   2 
 14 Barnes, Cleo                 Antigua                           35.72   2 
 
Girls 9-10 300 Meter Dash UNDER 11
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Hoyte, Jariah                Barbados                          47.12   1   9   
  2 Bromfield, Junelle           Jamaica                           47.16   1   7   
  3 Willett, Uniqueko            Nevis                             48.64   1   6   
  4 Martin, Khanisa              ST Kitts                          49.44   1   5   
  5 Serapio, Kermeisha           Trinidad                          49.74   1   4   
  6 Blayre, Catalyn              Bahamas                           49.77   1   3   
  7 Burges, Nasaj                Bermuda                           49.83   1   2   
  8 Carter, Waynesha             Anguilla                          50.04   2   1   
  9 Clarence, Renee              British Virgin                    50.32   1 
 10 Morgan, Pearl                Cayman Islands                    54.63   2 
 
Girls 9-10 4x100 Meter Relay UNDER 11
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jamaica  'A'                                                   54.32   18   
     1) Shaw, Kimone                    2) Clarke, Arieke                 
     3) Walters, Natalie                4) Bromfield, Junelle             
  2 Barbados  'A'                                                  54.77   14   
     1) Evelyn, Tristan                 2) Ince, Alana                    
     3) Hoyte, Jariah                   4) Williams, Shani                
  3 Trinidad and Tobago  'A'                                       57.66   12   
     1) Charles, Sheniah                2) Serapio, Kermeisha             
     3) Briggs, Akidah                  4) Johnson, Tamara                
  4 Cayman Islands  'A'                                            59.30   10   
     1) Hunter, Jakira                  2) Morgan, Pearl                  
     3) Wright, Jada                    4) Seymour, Miyah                 
  5 Anguilla  'A'                                                  59.49    8   
     1) Flemming, Janique               2) Hazel, Shawnae                 
     3) Bhagwon, Dejonique              4) Carter, Waynesha               
  6 Bahamas  'A'                                                   59.81    6   
     1) White, Marissa                  2) Dorsett, Taj                   
     3) Blayre, Catalyn                 4) Taylor, Karisma                
  7 Bermuda  'A'                                                 1:02.64    4   
     1) Burges, Nasaj                   2) Douglas, Qjaashie              
     3) Smith, Imani                    4) Burges, Nyanje                 
 -- British Virgin Islands  'A'                                       DQ  
     1) Auguiste, Kardeisha             2) Leonard, Jahshima              
     3) Fahie, L'Tisha                  4) Richards, Shana                
 
Girls 9-10 Long Jump UNDER 11
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ince, Alana                  Barbados                          4.38m    9   
  2 Rodney, Melanie              Grenada                           4.27m    7   
  3 Samuel, Xyshansha            ST Kitts                          4.05m    6   
  4 Bromfield, Junelle           Jamaica                           3.89m    5   
  5 Briggs, Akidah               Trinidad                          3.73m    4   
  6 Burke, Shamiyah              US Virgin Island                  3.72m    3   
  7 Flemming, Janique            Anguilla                          3.71m    2   
  8 Morgan, Pearl                Cayman Islands                    3.68m    1   
  9 Leonard, Jahshima            British Virgin                    3.38m  
 10 Dorsett, Taj                 Bahamas                           3.34m  
 11 Burges, Nasaj                Bermuda                           3.31m  
 
Girls 9-10 Other Cricket Ball UNDER 11
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Evelyn, Tristan              Barbados                         37.24m    9   
  2 Briggs, Akidah               Trinidad                         36.26m    7   
  3 Stevens, Sahjay              Jamaica                          36.16m    6   
  4 Thomas, Daneliz              Cayman Islands                   35.05m    5   
  5 Smith, Imani                 Bermuda                          30.35m    4   
  6 Hazel, Shawnae               Anguilla                         27.90m    3   
  7 Samuel, Xyshansha            ST Kitts                         27.36m    2   
  8 Taylor, Karisma              Bahamas                          19.41m    1   
  9 Barnes, Cleo                 Antigua                          19.40m  
 10 Clarence, Renee              British Virgin                   18.38m  
 11 Burke, Shamiyah              US Virgin Island                 15.85m  
 12 Ambrose, Sharnique           ST Lucia                         15.83m  
 
Girls 11-12 100 Meter Dash UNDER 13
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Brown, Janeal                Jamaica                           13.12   2   9   
  2 Huggins, Nelda               British Virgin                    13.13   2   7   
  3 White, Makeya                Bahamas                           13.24   1   6   
  4 Chase, Rashida               Barbados                          13.28   1   5   
  5 Clarke, Shemaiah             Trinidad                          13.47   1   4   
  6 Williams, Chloe              Nevis                             13.61   1   3   
  7 George, Princess             ST Lucia                          13.71   2   2   
  8 Henry, Keyutha               ST Kitts                          13.97   2   1   
  9 Reid, Donilia                Anguilla                          13.98   2 
 10 Lightbourne, Zakiyah         Bermuda                           14.06   1 
 11 Hazzard, Kennisha            Grenada                           14.14   2 
 12 Cassell, Lerian              Monsterrat                        14.96   1 
 13 Douglas, Danielle            Cayman Islands                    16.46   2 
 
Girls 11-12 200 Meter Dash UNDER 13
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Huggins, Nelda               British Virgin                    26.95   2   9   
  2 Jackson, Sandrene            Jamaica                           27.28   2   7   
  3 Chase, Rashida               Barbados                          27.59   2   6   
  4 Clarke, Shemaiah             Trinidad                          28.02   2   5   
  5 Daniel, Renika               Nevis                             28.06   1   4   
  6 George, Princess             ST Lucia                          28.41   1   3   
  7 Henry, Keyutha               ST Kitts                          28.58   1   2   
  8 Stewart, Shenelle            Cayman Islands                    28.67   1   1   
  9 Farray, Neisha               Grenada                           28.73   2 
 10 Cassell, Lerian              Monsterrat                        28.93   2 
 11 Davis, Nekeila               Anguilla                          29.47   2 
 12 Phillip, Anika               Antigua                           29.67   1 
 13 Lightbourne, Zakiyah         Bermuda                           30.29   1 
 14 White, Makeya                Bahamas                           47.22   1 
 
Girls 11-12 400 Meter Dash UNDER 13
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Rowe, Carla                  Jamaica                         1:02.16   1   9   
  2 D'Arbreau, Delia             Trinidad                        1:02.82   2   7   
  3 Thompson, Talia              Bahamas                         1:03.27   1   6   
  4 Knight, Akelia               Barbados                        1:04.04   2   5   
  5 Daniel, Renika               Nevis                           1:06.83   1   4   
  6 Mitchum, Shinella            ST Kitts                        1:06.99   1   3   
  7 Farray, Neisha               Grenada                         1:10.68   2   2   
  8 Phillip, Anika               Antigua                         1:10.71   1   1   
  9 Adams, Zakiya                Bermuda                         1:11.57   1 
 10 Gumbs, Nicole                Anguilla                        1:12.60   2 
 11 Bodden, Ammarie              Cayman Islands                  1:16.57   1 
 12 Walters, Sandra              British Virgin                  1:18.14   2 
 
Girls 11-12 4x100 Meter Relay UNDER 13
===================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Jamaica  'A'                                                   49.75   2  18   
     1) Brown, Janeal                   2) Jackson, Sandrene              
     3) Rowe, Carla                     4) Forester, Annastacia           
  2 Barbados  'A'                                                  51.49   2  14   
     1) Chase, Rashida                  2) Balgobin, Talasiah             
     3) Barker, Leah                    4) Knight, Akelia                 
  3 Bahamas  'A'                                                   52.12   2  12   
     1) White, Makeya                   2) Thompson, Talia                
     3) Fraser, Khadijah                4) Gibson, Danielle               
  4 Trinidad and Tobago  'A'                                       52.62   1  10   
     1) Moses, Shelly                   2) Clarke, Shemaiah               
     3) Wright, Kafi                    4) D'Arbreau, Delia               
  5 British Virgin Islands  'A'                                    53.12   1   8   
     1) Barry, Lakeisha                 2) Glasgow, Shameica              
     3) Moses, Tarika                   4) Huggins, Nelda                 
  6 Grenada  'A'                                                   53.31   1   6   
     1) Henry, Judy                     2) Wilkinson, Deleon              
     3) Farray, Neisha                  4) Hazzard, Kennisha              
  7 Anguilla  'A'                                                  54.25   1   4   
     1) Davis, Nekeila                  2) Gumbs, Nicole                  
     3) Reid, Donilia                   4) Gumbs, Gineece                 
  8 Cayman Islands  'A'                                            54.26   2   2   
     1) Douglas, Danielle               2) Williams, Jaynea               
     3) Walton, Nikayla                 4) Stewart, Shenelle              
  9 Saint  Kitts  'A'                                              56.59   1 
     1) Elliot, Shanice                 2) Mitchum, Shinella              
     3) Jeffers, Jizelle                4) Henry, Keyutha                 
 
Girls 11-12 High Jump UNDER 13
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Clarke, Shemaiah             Trinidad                          1.54m    9   
  2 Balgobin, Talasiah           Barbados                          1.53m    7   
  3 Thompson, Talia              Bahamas                           1.51m    6   
  4 Forester, Annastacia         Jamaica                           1.40m    5   
  5 Walton, Nikayla              Cayman Islands                    1.36m    4   
  6 Adams, Zakiya                Bermuda                           1.35m    3   
  7 Jeffers, Jizelle             ST Kitts                          1.30m    2   
  8 Huggins, Nelda               British Virgin                    1.25m    1   
  9 Henry, Judy                  Grenada                           1.24m  
 10 Reid, Donilia                Anguilla                          1.20m  
 11 Anslyn, Geanaly              US Virgin Island                  1.15m  
 
Girls 11-12 Long Jump UNDER 13
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Balgobin, Talasiah           Barbados                          4.99m    9   
  2 Forester, Annastacia         Jamaica                           4.89m    7   
  3 Fraser, Khadijah             Bahamas                           4.71m    6   
  4 Clarke, Shemaiah             Trinidad                          4.59m    5   
  5 Wilkinson, Deleon            Grenada                           4.50m    4   
  6 Jeffers, Jizelle             ST Kitts                          4.43m    3   
  7 Gumbs, Nicole                Anguilla                          4.29m    2   
  8 Lightbourne, Zakiyah         Bermuda                           4.16m    1   
  9 Bodden, Ammarie              Cayman Islands                    4.12m  
 10 Walters, Sandra              British Virgin                    3.96m  
 11 Williams, Chloe              Nevis                             3.95m  
 12 Anslyn, Geanaly              US Virgin Island                  3.81m  
 
Girls 11-12 Shot Put UNDER 13
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Warren, Porltious            Trinidad                          7.75m    9   
  2 Thompson, Talia              Bahamas                           7.35m    7   
  3 Balgobin, Talasiah           Barbados                          7.28m    6   
  4 Forester, Annastacia         Jamaica                           6.69m    5   
  5 Gumbs, Nicole                Anguilla                          5.40m    4   
  6 Anslyn, Geanaly              US Virgin Island                  4.87m    3   
 -- Jeffers, Jizelle             ST Kitts                           FOUL  
 -- Walters, Sandra              British Virgin                     FOUL  
 
Girls 11-12 Other Cricket Ball UNDER 13
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Warren, Porltious            Trinidad                         51.97m    9   
  2 Jeffers, Jizelle             ST Kitts                         45.61m    7   
  3 Glasgow, Shameica            British Virgin                   42.67m    6   
  4 George, Princess             ST Lucia                         41.73m    5   
  5 Brown, Janeal                Jamaica                          39.28m    4   
  6 Gibson, Danielle             Bahamas                          38.90m    3   
  7 Gumbs, Nicole                Anguilla                         38.55m    2   
  8 Balgobin, Talasiah           Barbados                         38.35m    1   
  9 Henry, Judy                  Grenada                          28.87m  
 10 Williams, Jaynea             Cayman Islands                   27.94m  
 11 Phillip, Anika               Antigua                          21.50m  
 
Girls 13-14 100 Meter Dash UNDER 15
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Morrison, Chanteelle         Cayman Islands                    12.42   1   9   
  2 Williams, Melissa            Jamaica                           12.63   2   7   
  3 Husbands, Shavonne           Barbados                          12.90   1   6   
  4 Alexander, Janae             Trinidad                          13.17   1   5   
  5 St. Croix, Steffi            ST Lucia                          13.19   2   4   
  6 Samuels, Chenaki             British Virgin                    13.28   1   3   
  7 Hart, Kandace                Bahamas                           13.35   2   2   
  8 Weeks, Maliha                Bermuda                           13.54   1   1   
  9 Williams, Reshida            Grenada                           13.55   2 
 10 Malone, Romisha              Nevis                             13.63   1 
 11 Flemming, Renee              Anguilla                          13.77   1 
 12 Archibald, Kristal           ST Kitts                          13.80   2 
 13 Sansculotte, Stephanie       Antigua                           13.81   1 
 14 Howe, Tivonne                Monsterrat                        14.15   2 
 15 Gardiner, Jaquithia          US Virgin Island                  14.73   2 
 
Girls 13-14 200 Meter Dash UNDER 15
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Husbands, Shavonne           Barbados                          25.83   2   9   
  2 Fortune, Lucy                Grenada                           25.87   1   7   
  3 Joseph, Tsai Ann             Trinidad                          25.98   2   6   
  4 Ferguson, Kayeann            Jamaica                           26.58   2   5   
  5 Nalty, Ashleigh              Cayman Islands                    27.20   1   4   
  6 Samuels, Chenaki             British Virgin                    27.28   2   3   
  7 Thompson, Courtney           Bahamas                           27.32   1   2   
  8 St. Croix, Steffi            ST Lucia                          27.96   2   1   
  9 Ward, Daniella               Nevis                             28.27   1 
 10 Mulraine, Shanice            ST Kitts                          28.35   2 
 11 Nibbs, Artesha               Antigua                           28.85   1 
 12 Reid, Donel                  Anguilla                          30.14   1 
 13 Howe, Tivonne                Monsterrat                        30.28   2 
 14 Gardiner, Jaquithia          US Virgin Island                  31.83   1 
 
Girls 13-14 400 Meter Dash UNDER 15
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Williams, Dominque           Trinidad                          57.35   1   9   
  2 Gaskin, Sonia                Barbados                          58.01   1   7   
  3 Ferguson, Kayeann            Jamaica                         1:00.57   1   6   
  4 Colebrooke, Rachante         Bahamas                         1:01.51   1   5   
  5 Malone, Romisha              Nevis                           1:01.88   2   4   
  6 Niles, Jheane                British Virgin                  1:04.35   1   3   
  7 Lewis, Jewel                 Antigua                         1:04.61   2   2   
  8 Richardon, Jonicia           Anguilla                        1:04.79   1   1   
  9 Barzey, Alivia               ST Kitts                        1:07.20   2 
 10 Dixon, Kristen               Cayman Islands                  1:18.23   2 
 -- Andrew, Tenica               Grenada                             DNF   2 
 
Girls 13-14 4x100 Meter Relay UNDER 15
===================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Jamaica  'A'                                                   48.10   2  18   
     1) Williams, Melissa               2) Ferguson, Kayeann              
     3) Erskine, Oshine                 4) Porter, Chanice                
  2 Barbados  'A'                                                  49.44   2  14   
     1) Husbands, Shavonne              2) Gaskin, Sonia                  
     3) Ellis, Gabrielle                4) Taylor, Akela                  
  3 Trinidad and Tobago  'A'                                       50.26   1  12   
     1) Alexander, Janae                2) Joseph, Tsai Ann               
     3) Wilson, Isis                    4) Benskin, Sherece               
  4 Bahamas  'A'                                                   50.66   2  10   
     1) Miller, Shaunae                 2) Colebrooke, Rachante           
     3) Ferguson, Khadijah              4) Hart, Kandace                  
  5 British Virgin Islands  'A'                                    51.65   1   8   
     1) Samuels, Chenaki                2) Malone, Marissa                
     3) Moses, Shezelle                 4) Niles, Jheane                  
  6 Saint  Kitts  'A'                                              52.20   2   6   
     1) Mulraine, Shanice               2) Barzey, Alivia                 
     3) Phipps, Chelsea                 4) Archibald, Kristal             
  7 Grenada  'A'                                                   53.09   2   4   
     1) Andrew, Tenica                  2) Williams, Reshida              
     3) Francis, Navina                 4) Fortune, Lucy                  
  8 Nevis  'A'                                                     53.14   1   2   
     1) Powell, Kerisha                 2) Willett, Saneldo               
     3) Malone, Romisha                 4) Ward, Daniella                 
  9 Saint Lucia  'A'                                               53.99   2 
     1) Schepher, Jeanelle              2) St. Croix, Steffi              
     3) Willie, Slyvie                  4) Wilson, Patrina                
 10 Antigua  'A'                                                   54.25   1 
     1) Joseph, Veani                   2) Lewis, Jewel                   
     3) Nibbs, Artesha                  4) Sansculotte, Stephanie         
 -- Anguilla  'A'                                                     DQ   1 
     1) Flemming, Renee                 2) Reid, Donel                    
     3) Reid, Makaiba                   4) Richardon, Jonicia             
 
Girls 13-14 High Jump UNDER 15
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Porter, Chanice              Jamaica                           1.66m    9   
  2 Nalty, Ashleigh              Cayman Islands                    1.63m    7   
  3 Schepher, Jeanelle           ST Lucia                          1.60m    6   
  4 Miller, Shaunae              Bahamas                           1.55m    5   
  5 Benskin, Sherece             Trinidad                          1.47m    4   
  6 Phipps, Chelsea              ST Kitts                          1.46m    3   
  7 Husbands, Shavonne           Barbados                          1.45m    2   
  8 Malone, Marissa              British Virgin                    1.40m    1   
  9 Reid, Makaiba                Anguilla                          1.35m  
 
Girls 13-14 Long Jump UNDER 15
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Erskine, Oshine              Jamaica                           5.57m    9   
  2 Husbands, Shavonne           Barbados                          5.55m    7   
  3 Nalty, Ashleigh              Cayman Islands                    5.14m    6   
  4 Schepher, Jeanelle           ST Lucia                          5.08m    5   
  5 Wilson, Isis                 Trinidad                          5.07m    4   
  6 Ferguson, Khadijah           Bahamas                           5.00m    3   
  7 Nibbs, Artesha               Antigua                           4.90m    2   
  8 Williams, Reshida            Grenada                           4.81m    1   
  9 Reid, Makaiba                Anguilla                          4.79m  
  9 Mulraine, Shanice            ST Kitts                          4.79m  
 11 Moses, Shezelle              British Virgin                    4.73m  
 12 Powell, Kerisha              Nevis                             4.52m  
 
Girls 13-14 Shot Put CBT UNDER 15
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Miller, Shaunae              Bahamas                           9.72m    9   
  2 Bradshaw, Shavonte           Barbados                          9.41m    7   
  3 Reid, Makaiba                Anguilla                          8.18m    6   
  4 Williams, Steadricia         ST Kitts                          8.17m    5   
  5 Williams, Melissa            Jamaica                           7.64m    4   
  6 Wilson, Patrina              ST Lucia                          7.39m    3   
  7 Malone, Marissa              British Virgin                    6.39m    2   
  8 Gardiner, Jaquithia          US Virgin Island                  5.76m    1   
 -- Powell, Kerisha              Nevis                              FOUL  
 
Girls 13-14 Javelin Throw UNDER 15
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bradshaw, Shavonte           Barbados                         31.13m    9   
  2 Powell, Kerisha              Nevis                            29.83m    7   
  3 Wilson, Patrina              ST Lucia                         28.07m    6   
  4 Moses, Shezelle              British Virgin                   25.30m    5   
  5 Ferguson, Khadijah           Bahamas                          23.03m    4   
  6 Williams, Melissa            Jamaica                          21.51m    3   
  7 Reid, Makaiba                Anguilla                         20.41m    2   
  8 Francis, Navina              Grenada                          19.67m    1   
  9 Williams, Steadricia         ST Kitts                         18.85m  
 10 Gardiner, Jaquithia          US Virgin Island                 13.90m  
 11 Benskin, Sherece             Trinidad                         11.12m  
 
Girls 800 Meter Run OPEN
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Gaskin, Sonia                Barbados                        2:17.17   2   9   
  2 McDonald, Shavel             Jamaica                         2:21.16   1   7   
  3 Williams, Dominque           Trinidad                        2:30.57   2   6   
  4 Barzey, Alivia               ST Kitts                        2:31.07   1   5   
  5 Joseph, Veani                Antigua                         2:31.51   2   4   
  6 Richardon, Jonicia           Anguilla                        2:32.16   1   3   
  7 Walker, Vanillian            Bahamas                         2:35.56   1   2   
  8 Smith, Niayla                British Virgin                  2:42.77   2   1   
  9 Jones, Cristen               Cayman Islands                  2:43.65   1 
 10 Willie, Slyvie               ST Lucia                        2:49.44   1 
 -- Dyett, Aliya                 Monsterrat                           DQ   2 
 
Girls 1500 Meter Run OPEN
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 McDonald, Shavel             Jamaica                         5:11.21    9   
  2 Richardon, Jonicia           Anguilla                        5:21.42    7   
  3 Williams, Dominque           Trinidad                        5:27.42    6   
  4 Joseph, Veani                Antigua                         5:32.69    5   
  5 Ellis, Gabrielle             Barbados                        5:41.02    4   
  6 Wilson, Patrina              ST Lucia                        5:50.19    3   
  7 Smith, Niayla                British Virgin                  5:56.17    2   
  8 Powell, Zara                 Bahamas                         5:57.55    1   
  9 Burke, Latoya                ST Kitts                        6:28.00  
 
Girls 800 Sprint Medley OPEN
===================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Jamaica  'A'                                                 1:48.41   1  18   
     1) Erskine, Oshine                 2) Williams, Melissa              
     3) Porter, Chanice                 4) Ferguson, Kayeann              
  2 Barbados  'A'                                                1:51.47   2  14   
     1) Husbands, Shavonne              2) Gaskin, Sonia                  
     3) Ellis, Gabrielle                4) Taylor, Akela                  
  3 Grenada  'A'                                                 1:55.26   1  12   
     1) Andrew, Tenica                  2) Williams, Reshida              
     3) Francis, Navina                 4) Fortune, Lucy                  
  4 Trinidad and Tobago  'A'                                     1:56.18   1  10   
     1) Alexander, Janae                2) Joseph, Tsai Ann               
     3) Williams, Dominque              4) Wilson, Isis                   
  5 Cayman Islands  'A'                                          1:57.11   1   8   
     1) Dixon, Kristen                  2) Morrison, Chanteelle           
     3) Nalty, Ashleigh                 4) Jones, Cristen                 
  6 Bahamas  'A'                                                 1:58.31   2   6   
     1)                                 2) Thompson, Courtney             
     3) Ferguson, Khadijah              4) Hart, Kandace                  
  7 British Virgin Islands  'A'                                  1:59.19   2   4   
     1) Samuels, Chenaki                2) Malone, Marissa                
     3) Niles, Jheane                   4) Moses, Shezelle                
  8 Nevis  'A'                                                   2:01.07   2   2   
     1) Powell, Kerisha                 2) Daniel, Renika                 
     3) Malone, Romisha                 4) Williams, Chloe                
  9 Antigua  'A'                                                 2:06.16   1 
     1) Sansculotte, Stephanie          2) Nibbs, Artesha                 
     3) Joseph, Veani                   4) Lewis, Jewel                   
 10 Anguilla  'A'                                                2:06.92   2 
     1) Flemming, Renee                 2) Reid, Donel                    
     3) Gumbs, Gineece                  4) Davis, Nekeila                 
 11 Saint  Kitts  'A'                                            2:07.91   1 
     1) Elliot, Shanice                 2) Mitchum, Shinella              
     3) Jeffers, Jizelle                4) Henry, Keyutha                 
 12 US Virgin Islands  'A'                                       2:12.52   2 
     1) Gardiner, Jaquithia             2) Benders, Annika                
     3) Anslyn, Geanaly                 4) Richards, Corrina              
 13 Saint Lucia  'A'                                             2:12.89   2 
     1) Schepher, Jeanelle              2) St. Croix, Steffi              
     3) Willie, Slyvie                  4) George, Princess               
 14 Bermuda  'A'                                                 2:20.46   1 
     1) Weeks, Maliha                   2) Lightbourne, Zakiyah           
     3) Adams, Zakiya                   4) Burges, Nasaj                  
 
Boys 7-8 80 Meter Dash UNDER 9
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Burke, Jamahl                Barbados                          11.87   1   9   
  2 Smith, Mark                  Jamaica                           12.07   2   7   
  3 Gumbs, Diamente              British Virgin                    12.14   2   6   
  4 Jules, Melinus               ST Lucia                          12.27   2   5   
  5 Cooper Jr., Antoine          Bahamas                           12.54   2   4   
  6 Johnson, Javier              Cayman Islands                    12.59   1   3   
  7 Arthurton, Tajarie           Nevis                             12.62   1   2   
  8 Joseph, Kendall              Trinidad                          12.70   1   1   
  9 Daley, Jamari                US Virgin Island                  12.72   1 
 10 Ryan, Shaquan                Anguilla                          14.76   2 
 
Boys 150 Meter Dash UNDER 9
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Burke, Jamahl                Barbados                          22.27   2   9   
  2 Smith, Mark                  Jamaica                           23.00   2   7   
  3 Jules, Melinus               ST Lucia                          23.03   1   6   
  4 Gumbs, Diamente              British Virgin                    23.33   2   4.50
  4 Johnson, Christopher         Bahamas                           23.33   1   4.50
  6 Collison, Steffon            Nevis                             23.67   2   3   
  7 Johnson, Javier              Cayman Islands                    24.49   1   2   
  8 Daley, Jamari                US Virgin Island                  24.51   1   1   
  9 Ryan, Shaquan                Anguilla                          27.36   1 
 -- Lara, Che'  Anthony          Trinidad                             DQ   2 
 
Boys 4x100 Meter Relay UNDER 9
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Barbados  'A'                                                  57.89   18   
     1) Leon, Fabian                    2) Ince, Ajani                    
     3) Burke, Jamahl                   4) Ifill, Shaquille               
  2 Jamaica  'A'                                                   58.55   14   
     1) Smith, Mark                     2) Dennis, Ojay                   
     3) Wignal, Devaughn                4) Pinnock, Winston               
  3 Trinidad and Tobago  'A'                                       59.37   12   
     1) Lara, Che'  Anthony             2) Joseph, Kendall                
     3) Grey, Tishawn                   4) Moses, Anson                   
  4 Bahamas  'A'                                                 1:01.28   10   
     1) Arthur, Godfrey                 2) Cooper Jr., Antoine            
     3) Hepburn, Jordan                 4) Johnson, Christopher           
 
Boys 7-8 Long Jump UNDER 9
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Johnson, Christopher         Bahamas                           3.65m    9   
  2 Moses, Anson                 Trinidad                          3.63m    7   
  3 Clarke, Matthew              Barbados                          3.57m    6   
  4 Smith, Mark                  Jamaica                           3.50m    5   
  5 Lindo, Leeshawn              British Virgin                    3.33m    4   
  6 Johnson, Javier              Cayman Islands                    3.31m    3   
  7 Daley, Jamari                US Virgin Island                  3.30m    2   
  8 Ryan, Shaquan                Anguilla                          2.73m    1   
 
Boys Other Cricket Ball UNDER 9
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Dennis, Ojay                 Jamaica                          42.03m    9   
  2 Moses, Anson                 Trinidad                         38.78m    7   
  3 Jules, Melinus               ST Lucia                         33.61m    6   
  4 Arthurton, Tajarie           Nevis                            30.71m    5   
  5 Ince, Ajani                  Barbados                         29.79m    4   
  6 Gumbs, Djimon                British Virgin                   28.73m    3   
  7 Hepburn, Jordan              Bahamas                          26.89m    2   
  8 Daley, Jamari                US Virgin Island                 25.78m    1   
  9 Ryan, Shaquan                Anguilla                         25.24m  
 10 Johnson, Javier              Cayman Islands                   21.80m  
 
Boys 9-10 100 Meter Dash UNDER 11
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Wright, Davoan               Jamaica                           14.05   2   9   
  2 Haylock, Jouri               Cayman Islands                    14.15   1   7   
  3 Griffin, Rodney              US Virgin Island                  14.23   1   6   
  4 Hall, Christopher            Barbados                          14.30   2   5   
  5 John, Kobe                   Trinidad                          14.53   1   4   
  6 Rolle, Anthony               Bahamas                           14.61   2   3   
  7 Fraser, Rashiem              Nevis                             14.64   1   2   
  8 Murrain, Rakeem              Monsterrat                        14.65   2   1   
  9 Conner, Cashawne             ST Kitts                          14.68   2 
 10 Wheatley, Jose               British Virgin                    14.81   2 
 11 Hyacinth, Jamon              Grenada                           14.90   2 
 12 Gaston, Ronn                 ST Lucia                          15.03   1 
 13 Jackson, Rashawn             Anguilla                          15.53   1 
 14 Gooden, Jomari               Bermuda                           15.55   1 
 15 Thomas, Terrance             Antigua                           15.76   2 
 
Boys 9-10 200 Meter Dash UNDER 11
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Walton, Jamal                Cayman Islands                    27.48   1   9   
  2 Wright, Onekie               Jamaica                           27.89   2   7   
  3 Plazza, Jeffrey              Trinidad                          28.56   2   6   
  4 Pollard, Kedane              Barbados                          28.74   2   5   
  5 Bodie, Valentino             Bahamas                           29.30   1   4   
  6 Murrain, Rakeem              Monsterrat                        29.43   1   3   
  7 Dagou, Jomori                British Virgin                    29.45   1   2   
  8 Fraser, Rashiem              Nevis                             29.59   1   1   
  9 Conner, Cashawne             ST Kitts                          29.69   1 
 10 Griffin, Rodney              US Virgin Island                  30.59   2 
 11 Gaston, Ronn                 ST Lucia                          31.03   2 
 12 Gooden, Jomari               Bermuda                           31.72   2 
 13 Thomas, Terrance             Antigua                           31.84   2 
 14 Hughes, Hukeemie             Anguilla                          33.35   1 
 -- Hyacinth, Jamon              Grenada                             DNF   1 
 
Boys 9-10 300 Meter Dash UNDER 11
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Walton, Jamal                Cayman Islands                    43.23   1   9   
  2 Wright, Onekie               Jamaica                           44.96   1   7   
  3 Pollard, Kedane              Barbados                          45.24   2   6   
  4 Plazza, Jeffrey              Trinidad                          45.48   1   5   
  5 Nottage, Julius              Bahamas                           45.56   2   4   
  6 Oyebefun, Samuel             ST Kitts                          47.06   2   3   
  7 Sylvester, Damian            Grenada                           47.51   2   2   
  8 Griffin, Rodney              US Virgin Island                  48.38   1   1   
  9 Dagou, Jomori                British Virgin                    48.91   1 
 10 Fraser, Rashiem              Nevis                             49.11   1 
 11 Duncan, Jurvon               Anguilla                          52.00   1 
 12 Thomas, Terrance             Antigua                           52.06   1 
 13 Heyliger, Evan               Bermuda                           54.82   2 
 14 Harper, Kacy                 ST Lucia                          58.50   2 
 
Boys 9-10 4x100 Meter Relay UNDER 11
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jamaica  'A'                                                   53.54   18   
     1) Wright, Davoan                  2) Wright, Onekie                 
     3) Hutchinson, Fabian              4) Hunter, Shemar                 
  2 Trinidad and Tobago  'A'                                       54.67   14   
     1) John, Kobe                      2) Plazza, Jeffrey                
     3) King, Kashief                   4) Stewart, Zidane                
  3 Barbados  'A'                                                  55.02   12   
     1) Pollard, Kedane                 2) Alleyne, Ajani                 
     3) Hall, Christopher               4) Leacock, Rivaldo               
  4 Cayman Islands  'A'                                            55.03   10   
     1) Haylock, Jouri                  2) Walton, Jamal                  
     3) Murray, Karim                   4) Jackson, Jeavhon               
  5 British Virgin Islands  'A'                                    56.11    8   
     1) Dagou, Jomori                   2) Wheatley, Jose                 
     3) Brathwaite, Rikkoi              4) Christopher, Kiante            
  6 Bahamas  'A'                                                   58.20    6   
     1) Rolle, Anthony                  2) Bodie, Valentino               
     3) Nottage, Julius                 4) Hepburn, Emmanuel              
  7 Saint Lucia  'A'                                               58.49    4   
     1) Amedee, Shane                   2) Gaston, Ronn                   
     3) Harper, Kacy                    4) Jules, Melinus                 
 
Boys 9-10 Long Jump UNDER 11
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Wright, Onekie               Jamaica                           4.45m    9   
  2 Hall, Christopher            Barbados                          4.19m    7   
  3 David, Kizan                 ST Kitts                          4.15m    6   
  4 Hepburn, Emmanuel            Bahamas                           4.14m    5   
  5 King, Kashief                Trinidad                          4.08m    4   
  6 Christopher, Kiante          British Virgin                    4.00m    3   
  7 Peyter, Barthelemy           US Virgin Island                  3.91m    2   
  8 Gilbert, Ronnell             Grenada                           3.66m    1   
  9 Walters, Bryan               Cayman Islands                    3.64m  
  9 Thomas, Kaylon               Antigua                           3.64m  
 11 Gooden, Jomari               Bermuda                           3.54m  
 -- Jackson, Rashawn             Anguilla                           FOUL  
 
Boys 9-10 Other Cricket Ball UNDER 11
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ennis, Demmoy                Jamaica                          50.85m    9   
  2 Hall, Christopher            Barbados                         49.02m    7   
  3 Nottage, Julius              Bahamas                          48.71m    6   
  4 Amedee, Shane                ST Lucia                         46.64m    5   
  5 Sylvester, Damian            Grenada                          45.17m    4   
  6 Dagou, Jomori                British Virgin                   44.99m    3   
  7 Jackson, Rashawn             Anguilla                         44.22m    2   
  8 King, Kashief                Trinidad                         41.80m    1   
  9 Claxton, Ian                 Nevis                            41.47m  
 10 David, Kizan                 ST Kitts                         41.22m  
 11 Murrain, Rakeem              Monsterrat                       40.14m  
 12 Hyde, Ackeem                 Cayman Islands                   38.82m  
 13 Thomas, Kaylon               Antigua                          35.17m  
 14 Peyter, Barthelemy           US Virgin Island                 32.65m  
 15 Heyliger, Evan               Bermuda                          24.40m  
 
Boys 11-12 100 Meter Dash UNDER 13
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Rattray, Kevaughn            Jamaica                           12.18   1   9   
  2 Alleyne, Tristan             Barbados                          12.50   1   6.50
  2 Douglas, Nicholas            Trinidad                          12.50   2   6.50
  4 Joseph, Santrand             ST Lucia                          12.70   2   5   
  5 Kerr, Ian                    Bahamas                           13.11   1   4   
  6 Jeffrey, Shumouy             Grenada                           13.13   2   3   
  7 Bridgewater, Alkronus        ST Kitts                          13.31   1   2   
  8 Henry, Shindell              Antigua                           13.40   1   1   
  9 Flemming, Akim               British Virgin                    13.75   2 
 10 Conolly, Christopher         Cayman Islands                    13.76   1 
 11 Hughes, Germain              Anguilla                          13.93   2 
 12 Jeffers, Ranciato            Nevis                             14.04   1 
 13 Sullivan, Kasjuan            Monsterrat                        14.69   2 
 
Boys 11-12 200 Meter Dash UNDER 13
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Rattray, Kevaughn            Jamaica                           24.98   1   9   
  2 Douglas, Nicholas            Trinidad                          25.57   2   7   
  3 Alleyne, Tristan             Barbados                          26.17   2   6   
  4 Joseph, Santrand             ST Lucia                          26.61   2   5   
  5 Jeffrey, Shumouy             Grenada                           27.11   1   4   
  6 Charlton, D'Mitry            Bahamas                           27.12   2   3   
  7 George, Hojah                Antigua                           27.26   1   2   
  8 Bridgewater, Alkronus        ST Kitts                          27.45   2   1   
  9 Nalty, Justin                Cayman Islands                    27.64   1 
 10 Corea, Colen                 British Virgin                    28.06   1 
 11 Hughes, Germain              Anguilla                          28.66   1 
 12 Jeffers, Ranciato            Nevis                             28.76   1 
 13 Sullivan, Kasjuan            Monsterrat                        32.02   2 
 
Boys 11-12 400 Meter Dash UNDER 13
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Wilson, Tevin                Jamaica                           57.56   1   9   
  2 Oyebefun, Josiah             ST Kitts                          57.98   2   7   
  3 Burke, Mario                 Barbados                          59.35   2   6   
  4 Charlton, D'Mitry            Bahamas                           59.39   2   5   
  5 George, Hojah                Antigua                         1:00.76   1   4   
  6 Franklyn, Tre                Grenada                         1:03.64   1   3   
  7 Corea, Colen                 British Virgin                  1:04.78   1   2   
  8 Hector, Shane                Trinidad                        1:06.73   2   1   
  9 Sullivan, Kasjuan            Monsterrat                      1:07.09   1 
 10 Richardson, Aaron            Anguilla                        1:07.30   1 
 11 Charles, Kenyatta            ST Lucia                        1:12.48   2 
 12 Smith, Malique               US Virgin Island                1:14.55   1 
 
Boys 11-12 4x100 Meter Relay UNDER 13
===================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Jamaica  'A'                                                   49.05   1  18   
     1) Rattray, Kevaughn               2) Wilson, Tevin                  
     3) Malcolm, Zarparta               4) Bonnick, Keyon                 
  2 Barbados  'A'                                                  49.70   2  14   
     1) Burke, Mario                    2) Alleyne, Tristan               
     3) Lavine, Todd                    4) Adamson, Tre                   
  3 Saint  Kitts  'A'                                              50.49   1  12   
     1) Bridgewater, Alkronus           2) Hazel, Warren                  
     3) Kelly, Claivorn                 4) Oyebefun, Josiah               
  4 Trinidad and Tobago  'A'                                       50.82   2  10   
     1) Douglas, Nicholas               2) Hector, Shane                  
     3) Moses, Edson                    4) Caesar, Nicholas               
  5 Bahamas  'A'                                                   51.72   1   8   
     1) Coakley, Xavier                 2) Charlton, D'Mitry              
     3) Kerr, Ian                       4) Culmer, Kaiwain                
  6 Saint Lucia  'A'                                               52.17   1   6   
     1) Joseph, Santrand                2) Eugene, Kohun                  
     3) Charles, Kenyatta               4) Gaston, Ronn                   
  7 British Virgin Islands  'A'                                    52.57   1   4   
     1) Flemming, Akim                  2) McMaster, Kyron                
     3) Fleming, Akiel                  4) Corea, Colen                   
  8 Antigua  'A'                                                   53.33   2   2   
     1) Bailey, Alex                    2) George, Hojah                  
     3) Henry, Shindell                 4) Orford, Kebo                   
  9 Cayman Islands  'A'                                            54.60   1 
     1) Conolly, Christopher            2) Powell, Leandro                
     3) Nalty, Justin                   4) Ebanks-Brown, Joshua           
 10 Anguilla  'A'                                                  55.78   2 
     1) Thompson, Kasem                 2) Hughes, Germain                
     3) Richardson, Aaron               4) Browne, Mikaile                
 -- Grenada  'A'                                                      DQ   2 
     1) Alexander, Samuel               2) Franklyn, Tre                  
     3) Jeffrey, Shumouy                4) Mark, Shamirie                 
 
Boys 11-12 High Jump UNDER 13
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lavine, Todd                 Barbados                          1.54m    9   
  2 Nalty, Justin                Cayman Islands                    1.51m    7   
  3 Kelly, Claivorn              ST Kitts                          1.42m    6   
  4 Coakley, Xavier              Bahamas                          J1.42m    5   
  5 Franklyn, Tre                Grenada                          J1.42m    4   
  6 Moses, Edson                 Trinidad                         J1.42m    3   
  7 Richardson, Aaron            Anguilla                         J1.42m    2   
  8 Fleming, Akiel               British Virgin                    1.36m    1   
  9 Smith, Malique               US Virgin Island                  1.20m  
 
Boys 11-12 Long Jump UNDER 13
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Duncombe, Mark               Bahamas                           5.33m    9   
  2 Caesar, Nicholas             Trinidad                          5.27m    7   
  3 Alleyne, Tristan             Barbados                          5.25m    6   
  4 Hazel, Warren                ST Kitts                          5.01m    5   
  5 Watson, Kenardo              Jamaica                           4.71m    4   
  6 Powell, Leandro              Cayman Islands                    4.64m    3   
  7 Gore, Iesha                  Antigua                           4.59m    2   
  8 Franklyn, Tre                Grenada                           4.50m    1   
  9 Richardson, Aaron            Anguilla                          4.39m  
 10 Jeffers, Ranciato            Nevis                             4.30m  
 11 McMaster, Kyron              British Virgin                    4.28m  
 12 Smith, Malique               US Virgin Island                  4.07m  
 
Boys 11-12 Shot Put UNDER 13
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Culmer, Kaiwain              Bahamas                           9.25m    9   
  2 Watson, Kenardo              Jamaica                           9.18m    7   
  3 Caesar, Nicholas             Trinidad                          8.44m    6   
  4 Oyebefun, Josiah             ST Kitts                          7.74m    5   
  5 Thompson, Kasem              Anguilla                          7.31m    4   
  6 Lavine, Todd                 Barbados                          5.96m    3   
  7 Smith, Malique               US Virgin Island                  5.90m    2   
  8 McMaster, Kyron              British Virgin                    4.90m    1   
 
Boys 11-12 Other Cricket Ball UNDER 13
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Joseph, Santrand             ST Lucia                         62.63m    9   
  2 Watson, Kenardo              Jamaica                          57.05m    7   
  3 Oyebefun, Josiah             ST Kitts                         55.08m    6   
  4 Richardson, Aaron            Anguilla                         54.44m    5   
  5 Adamson, Tre                 Barbados                         49.54m    4   
  6 Mark, Shamirie               Grenada                          49.09m    3   
  7 Orford, Kebo                 Antigua                          48.39m    2   
  8 Forbes, Demetri              Bahamas                          47.83m    1   
  9 Jeffers, Ranciato            Nevis                            45.58m  
 10 Caesar, Nicholas             Trinidad                         40.75m  
 11 McMaster, Kyron              British Virgin                   39.83m  
 12 Ebanks-Brown, Joshua         Cayman Islands                   35.25m  
 
Boys 13-14 100 Meter Dash UNDER 15
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Murphy, Jazeal               Jamaica                           11.09   1   9   
  2 Nital, Chavez                ST Kitts                          11.31   1   7   
  3 Hollingsworth, Shaquille     Barbados                          11.62   2   6   
  4 Sandy, Darvin                Trinidad                          11.78   1   5   
  5 Finley, Torriano             Bahamas                           11.80   1   4   
  6 Place, Jeniko                Bermuda                           11.84   2   3   
  7 Sylvester, Jamie             Grenada                           12.16   2   2   
  8 Mathruin, Akim               ST Lucia                          12.27   2   1   
  9 Brooks, Javin                Anguilla                          12.40   2 
 10 Walters, Travis              British Virgin                    12.42   2 
 11 Wilson, Christoph            US Virgin Island                  12.78   1 
 12 Dyett, Alford                Monsterrat                        12.83   1 
 13 Elliott, Keraun              Nevis                             12.96   1 
 14 Francis, Miguel              Antigua                           13.31   2 
 
Boys 13-14 200 Meter Dash UNDER 15
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Murphy, Jazeal               Jamaica                           22.62   2   9   
  2 Nital, Chavez                ST Kitts                          23.57   1   7   
  3 Sandiford, Shakir            Barbados                          23.58   1   6   
  4 Place, Jeniko                Bermuda                           23.63   2   5   
  5 Sandy, Darvin                Trinidad                          23.94   1   4   
  6 Finley, Torriano             Bahamas                           23.99   1   3   
  7 Polius, Kevel                ST Lucia                          24.09   2   2   
  8 Thomas, Akid                 Grenada                           24.69   2   1   
  9 Hughes, Zharnel              Anguilla                          25.19   2 
 10 Greene, Cyjae                Antigua                           25.87   1 
 11 Tuitt, Dion                  Monsterrat                        25.90   1 
 12 Walters, Travis              British Virgin                    26.08   1 
 13 Elliott, Keraun              Nevis                             27.08   2 
 14 Carbon, Bradley              US Virgin Island                  28.13   2 
 
Boys 13-14 400 Meter Dash UNDER 15
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Bowes-Savage, Ahkiel         Jamaica                           52.69   1   9   
  2 Sandiford, Shakir            Barbados                          53.96   1   7   
  3 Gumbs, Carlton               Anguilla                          55.36   2   6   
  4 Whitter, Sokoni              Bermuda                           55.95   2   5   
  5 Glasgow, Shaquille           Trinidad                          55.98   2   4   
  6 Wilkinson, Lonzo             ST Kitts                          56.07   1   3   
  7 Archer, Nicholas             Bahamas                           56.79   1   2   
  8 Todman, Kenton               British Virgin                    58.46   2   1   
  9 Edwards, Junior              Antigua                           59.80   2 
 10 Ward, Izaun                  Nevis                           1:03.51   2 
 11 Carbon, Bradley              US Virgin Island                1:10.38   1 
 -- Thomas, Akid                 Grenada                             DNF   1 
 
Boys 13-14 4x100 Meter Relay UNDER 15
===================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Barbados  'A'                                                  43.93   2  18   
     1) Carter, Daley                   2) Sandiford, Shakir              
     3) Maloney, Tremaine               4) Hollingsworth, Shaquille       
  2 Jamaica  'A'                                                   44.22   2  14   
     1) Murphy, Jazeal                  2) Bowes-Savage, Ahkiel           
     3) Smith, Owen                     4) Pullen, Clive                  
  3 Saint  Kitts  'A'                                              46.06   1  12   
     1) Wilkinson, Lonzo                2) Nital, Chavez                  
     3) Gumbs, Roen                     4) Rose, Bahzard                  
  4 Bahamas  'A'                                                   46.21   2  10   
     1) Finley, Torriano                2) Archer, Nicholas               
     3) Collie, Lathario                4) Collie, Lathone                
  5 Trinidad and Tobago  'A'                                       46.32   1   8   
     1) Sandy, Darvin                   2) Glasgow, Shaquille             
     3) Bonaparte, Wayne                4) Edwards, Akeel                 
  6 Grenada  'A'                                                   46.61   2   6   
     1) Coutain, Swain                  2) Buckmire, Andre                
     3) Sylvester, Jamie                4) Thomas, Akid                   
  7 Anguilla  'A'                                                  47.03   2   4   
     1) Brooks, Javin                   2) Browne, MacNeil                
     3) Hughes, Zharnel                 4) Gumbs, Carlton                 
  8 Bermuda  'A'                                                   48.49   1   2   
     1) Burges, Leo                     2) Place, Jeniko                  
     3) Randel, Matiss                  4) Whitter, Sokoni                
  9 British Virgin Islands  'A'                                    48.54   1 
     1) Todman, Kenton                  2) Andrew, Brandon                
     3) Blaize, Jamori                  4) Walters, Travis                
 -- Antigua  'A'                                                      DQ   1 
     1) McDougal, Kirsey                2) Greene, Cyjae                  
     3) Edwards, Junior                 4) Francis, Miguel                
 
Boys 13-14 High Jump UNDER 15
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Pullen, Clive                Jamaica                           1.82m    9   
  2 Maloney, Tremaine            Barbados                          1.79m    7   
  3 Place, Jeniko                Bermuda                           1.66m    6   
  4 Edwards, Akeel               Trinidad                          1.65m    5   
  5 Collie, Lathario             Bahamas                           1.61m    3.50
  5 Arnold, Nicarge              ST Lucia                          1.61m    3.50
  7 Rose, Bahzard                ST Kitts                          1.60m    2   
  8 Smith, Joseph                British Virgin                    1.55m    1   
  9 Wilson, Christoph            US Virgin Island                  1.50m  
 10 Browne, MacNeil              Anguilla                          1.45m  
 11 McDougal, Kirsey             Antigua                           1.40m  
 
Boys 13-14 Long Jump UNDER 15
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Burges, Leo                  Bermuda                           5.96m    9   
  2 Gumbs, Roen                  ST Kitts                         J5.96m    7   
  3 Bonaparte, Wayne             Trinidad                          5.92m    6   
  4 Collie, Lathone              Bahamas                           5.90m    5   
  5 Carter, Daley                Barbados                          5.72m    4   
  6 Andrew, Brandon              British Virgin                    5.47m    3   
  7 Pullen, Clive                Jamaica                           5.42m    2   
  8 Arnold, Nicarge              ST Lucia                          5.41m    1   
  9 Wilson, Christoph            US Virgin Island                  5.20m  
 10 Brooks, Javin                Anguilla                          5.15m  
 11 Elliott, Keraun              Nevis                             5.03m  
 12 Sylvester, Jamie             Grenada                           4.84m  
 13 Greene, Cyjae                Antigua                           4.59m  
 
Boys 13-14 Shot Put UNDER 15
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Wilkinson, Lonzo             ST Kitts                         12.39m    9   
  2 Smith, Owen                  Jamaica                          11.85m    7   
  3 Carter, Daley                Barbados                         11.73m    6   
  4 Korede, Andwele              Trinidad                         11.54m    5   
  5 Randel, Matiss               Bermuda                          11.44m    4   
  6 Ettienne, Kareem             British Virgin                   10.26m    3   
  7 Ferguson, Richard            Bahamas                          10.04m    2   
  8 Brooks, Javin                Anguilla                          9.25m    1   
 
Boys 13-14 Javelin Throw UNDER 15
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Korede, Andwele              Trinidad                         45.88m    9   
  2 Smith, Owen                  Jamaica                          43.52m    7   
  3 Wilkinson, Lonzo             ST Kitts                         40.84m    6   
  4 Randel, Matiss               Bermuda                          36.70m    5   
  5 Brooks, Javin                Anguilla                         35.56m    4   
  6 Carter, Daley                Barbados                         34.99m    3   
  7 Sylvester, Jamie             Grenada                          34.55m    2   
  8 Arnold, Nicarge              ST Lucia                         33.23m    1   
  9 Collie, Lathone              Bahamas                          32.80m  
 10 Smith, Joseph                British Virgin                   31.60m  
 11 Carbon, Bradley              US Virgin Island                 31.13m  
 12 Pultr, Alec                  Cayman Islands                   22.36m  
 
Boys 800 Meter Run OPEN
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Hedman, Romaine              Jamaica                         2:09.66   1   9   
  2 Mason, Jherad                Barbados                        2:09.98   2   7   
  3 Newbold, Stephen             Bahamas                         2:12.35   2   6   
  4 Whitter, Sokoni              Bermuda                         2:12.95   1   5   
  5 Landeau, Nicholas            Trinidad                        2:14.84   1   4   
  6 Edwards, Junior              Antigua                         2:14.97   2   3   
  7 Von Kirchenheim, Tristan     Cayman Islands                  2:16.51   1   2   
  8 Joseph, Mitch                ST Lucia                        2:17.34   2   1   
  9 Rawlins, Fitzroy             ST Kitts                        2:17.57   2 
 10 Smith, Naje                  British Virgin                  2:20.73   1 
 11 Ward, Izaun                  Nevis                           2:24.96   1 
 12 Hughes, Nicholas             Anguilla                        2:32.63   2 
 
Boys 1500 Meter Run OPEN
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hedman, Romaine              Jamaica                         4:34.66    9   
  2 Mason, Jherad                Barbados                        4:41.63    7   
  3 Landeau, Nicholas            Trinidad                        4:46.20    6   
  4 Von Kirchenheim, Tristan     Cayman Islands                  4:50.85    5   
  5 Lafleur, Lopez               Bahamas                         4:53.15    4   
  6 Joseph, Mitch                ST Lucia                        4:55.17    3   
  7 Whitter, Sokoni              Bermuda                         4:57.78    2   
  8 James, Yasim                 ST Kitts                        5:10.61    1   
  9 McDougal, Kirsey             Antigua                         5:13.82  
 10 Smith, Naje                  British Virgin                  5:16.62  
 10 Hughes, Nicholas             Anguilla                        5:16.62  
 12 Smith, Malique               US Virgin Island                5:46.11  
 
Boys 800 Sprint Medley OPEN
===================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Jamaica  'A'                                                 1:37.32   1  18   
     1) Bowes-Savage, Ahkiel            2) Smith, Owen                    
     3) Murphy, Jazeal                  4) Pullen, Clive                  
  2 Barbados  'A'                                                1:37.33   1  14   
     1) Hollingsworth, Shaquille        2) Sandiford, Shakir              
     3) Carter, Daley                   4) Maloney, Tremaine              
  3 Trinidad and Tobago  'A'                                     1:39.57   1  12   
     1) Bonaparte, Wayne                2) Glasgow, Shaquille             
     3) Sandy, Darvin                   4) Edwards, Akeel                 
  4 Bahamas  'A'                                                 1:41.02   1  10   
     1) Finley, Torriano                2) Archer, Nicholas               
     3) Collie, Lathario                4) Newbold, Stephen               
  5 Grenada  'A'                                                 1:41.09   1   8   
     1) Buckmire, Andre                 2) Coutain, Swain                 
     3) Sylvester, Jamie                4) Thomas, Akid                   
  6 Saint Lucia  'A'                                             1:44.29   2   6   
     1) Mathruin, Akim                  2) Polius, Kevel                  
     3) Arnold, Nicarge                 4) Joseph, Mitch                  
  7 Bermuda  'A'                                                 1:46.33   2   4   
     1) Whitter, Sokoni                 2) Place, Jeniko                  
     3) Randel, Matiss                  4) Burges, Leo                    
  8 Anguilla  'A'                                                1:50.58   2   2   
     1) Brooks, Javin                   2) Browne, MacNeil                
     3) Hughes, Zharnel                 4) Gumbs, Carlton                 
  9 British Virgin Islands  'A'                                  1:50.77   2 
     1) Walters, Travis                 2) Blaize, Jamori                 
     3) Todman, Kenton                  4) Andrew, Brandon                
 10 Cayman Islands  'A'                                          2:00.72   2 
     1) Powell, Leandro                 2) Haylock, Jouri                 
     3) Nalty, Justin                   4) Von Kirchenheim, Tristan       
 -- Saint  Kitts  'A'                                                 DQ   2 
     1) Nital, Chavez                   2) Wilkinson, Lonzo               
     3) Rose, Bahzard                   4) Gumbs, Roen                    
 
               Women - UNDER 9 - Team Rankings - 5 Events Scored
===============================================================================
    1) JAMAICA                     47        2) Trinidad and Tobago        34   
    3) BARBADOS                    29        4) BAHAMAS                    28   
    5) BRITISH VIRGIN ISLANDS      25        6) ANGUILLA                   23.50
    7) Cayman Islands              14.50     8) US Virgin Islands           8   
    9) SAINT LUCIA                  1                                           
 
              Women - UNDER 11 - Team Rankings - 6 Events Scored
===============================================================================
    1) BARBADOS                    55        2) JAMAICA                    54   
    3) Trinidad and Tobago         30        4) GRENADA                    19   
    5) BAHAMAS                     18.50     6) SAINT  KITTS               17   
    7) ANGUILLA                    16        7) Cayman Islands             16   
    9) NEVIS                       12.50    10) BERMUDA                    10   
   11) BRITISH VIRGIN ISLANDS       6       12) US Virgin Islands           3   
 
              Women - UNDER 13 - Team Rankings - 8 Events Scored
===============================================================================
    1) JAMAICA                     64        2) Trinidad and Tobago        58   
    3) BARBADOS                    53        4) BAHAMAS                    46   
    5) BRITISH VIRGIN ISLANDS      31        6) SAINT  KITTS               18   
    7) GRENADA                     12        7) ANGUILLA                   12   
    9) NEVIS                       11       10) SAINT LUCIA                10   
   11) Cayman Islands               7       12) BERMUDA                     4   
   13) US Virgin Islands            3       14) ANTIGUA                     1   
 
              Women - UNDER 15 - Team Rankings - 8 Events Scored
===============================================================================
    1) JAMAICA                     61        1) BARBADOS                   61   
    3) BAHAMAS                     40        3) Trinidad and Tobago        40   
    5) Cayman Islands              26        6) SAINT LUCIA                25   
    6) BRITISH VIRGIN ISLANDS      25        8) SAINT  KITTS               14   
    9) GRENADA                     13        9) NEVIS                      13   
   11) ANGUILLA                     9       12) ANTIGUA                     4   
   13) US Virgin Islands            1       13) BERMUDA                     1   
 
                Women - OPEN - Team Rankings - 3 Events Scored
===============================================================================
    1) JAMAICA                     34        2) BARBADOS                   27   
    3) Trinidad and Tobago         22        4) GRENADA                    12   
    5) ANGUILLA                    10        6) ANTIGUA                     9   
    6) BAHAMAS                      9        8) Cayman Islands              8   
    9) BRITISH VIRGIN ISLANDS       7       10) SAINT  KITTS                5   
   11) SAINT LUCIA                  3       12) NEVIS                       2   
 
                Men - UNDER 9 - Team Rankings - 5 Events Scored
===============================================================================
    1) BARBADOS                    46        2) JAMAICA                    42   
    3) BAHAMAS                     29.50     4) Trinidad and Tobago        27   
    5) BRITISH VIRGIN ISLANDS      17.50     6) SAINT LUCIA                17   
    7) NEVIS                       10        8) Cayman Islands              8   
    9) US Virgin Islands            4       10) ANGUILLA                    1   
 
                Men - UNDER 11 - Team Rankings - 6 Events Scored
===============================================================================
    1) JAMAICA                     59        2) BARBADOS                   42   
    3) Cayman Islands              35        4) Trinidad and Tobago        34   
    5) BAHAMAS                     28        6) BRITISH VIRGIN ISLANDS     16   
    7) SAINT  KITTS                 9        7) SAINT LUCIA                 9   
    7) US Virgin Islands            9       10) GRENADA                     7   
   11) Monsterrat                   4       12) NEVIS                       3   
   13) ANGUILLA                     2                                           
 
                Men - UNDER 13 - Team Rankings - 8 Events Scored
===============================================================================
    1) JAMAICA                     63        2) BARBADOS                   54.50
    3) BAHAMAS                     44        3) SAINT  KITTS               44   
    5) Trinidad and Tobago         40.50     6) SAINT LUCIA                25   
    7) GRENADA                     18        8) ANTIGUA                    13   
    9) ANGUILLA                    11       10) Cayman Islands             10   
   11) BRITISH VIRGIN ISLANDS       8       12) US Virgin Islands           2   
 
                Men - UNDER 15 - Team Rankings - 8 Events Scored
===============================================================================
    1) JAMAICA                     66        2) BARBADOS                   57   
    3) SAINT  KITTS                53        4) Trinidad and Tobago        46   
    5) BERMUDA                     39        6) BAHAMAS                    29.50
    7) ANGUILLA                    15        8) GRENADA                    11   
    9) SAINT LUCIA                  8.50    10) BRITISH VIRGIN ISLANDS      8   
 
                  Men - OPEN - Team Rankings - 3 Events Scored
===============================================================================
    1) JAMAICA                     36        2) BARBADOS                   28   
    3) Trinidad and Tobago         22        4) BAHAMAS                    20   
    5) BERMUDA                     11        6) SAINT LUCIA                10   
    7) GRENADA                      8        8) Cayman Islands              7   
    9) ANTIGUA                      3       10) ANGUILLA                    2   
   11) SAINT  KITTS                 1